Послання Єпископа Василія Івасюка з нагоди проведення щорічної акції «Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт»

«Не стримуй добра потребуючому, коли рука твоя в силі зробити його» (ПритчЗ:27)

Наближаються Різдвяні свята. У дитячих душах прокидається надія і віра в добро. Наші діти очікують наближення важливого празника – дня святого Миколая. Всі готуються бути добрими і слухняними, очікуючи подарунків, в яких виявляється мир і благодать Божа, а також наука милосердя і любові до ближнього.

Празник святого Миколая приходить до дітей через кожного віруючого в Бога християнина. Діти чекають таємничого приходу Миколая, а він дозволяє кожному з нас виконати цю відповідальну місію. Милосердя і любов отримує дитина, як відповідь на свій написаний лист до святого. Увага, тепло і любов виражені через подарунки, допомагають зробити дитині маленьке чудо і співчуття. Серце віддайте дітям і ви збудуєте маленького українця для сильної держави.

Акція «Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт» – це можливість стати помічниками святого Миколая. Кожного року діти з інтернатів, сиротинців, дитячих будинків, діти-інваліди, діти з сімей внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та учасників АТО, діти-сироти та напівсироти, а також діти з буферної території в зоні бойових дій пишуть свої листи. Завдяки акції, яку проводить єпархіальний Карітас Коломийської єпархії ці діти отримують свої довгоочікувані подарунки. В їхніх очах ми запалюємо вогник щастя і дуже хочемо, щоб він не згасав ніколи.

Дякуємо вам і закликаємо цього року в черговий раз допомогти святому Миколаю прийти до дітей сиріт з подарунками. Візьміть лист від дитини і реалізуйте в життя дитячу мрію. Тільки разом, спільними зусиллями, ми зробимо свято для тих найменших, котрі найбільше його потребують. Діти відкрили свої серця для Миколая, а ви, дорослі, допоможіть святому Миколаю

З Архієрейським благословенням

Єпископ Василій Івасюк