МИТРОПОЛИТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ УГКЦ ВОЛОДИМИР І ЄПИСКОП ВАСИЛІЙ ІВАСЮК – АДМІНІСТРАТОР КОЛОМИЙСЬКО-ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ УГКЦ ЗАКЛИКАЛИ ДУХОВЕНСТВО І ВІРНИХ ДО МОЛИТОВНОГО ЄДНАННЯ ЗА БАТЬКІВЩИНУ УКРАЇНУ.

 

molusВСЕЧЕСНИМ ОТЦЯМ-ДУШПАСТИРЯМ,
МОНАХАМ І МОНАХИНЯМ,
ДОРОГИМ І ВОЗЛЮБЛЕНИМ БРАТАМ І СЕСТРАМ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ
І КОЛОМИЙСЬКО-ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УГКЦ.

Дорогі в Христі!

В цей не спокійний і тривожний час для українського суспільства закликаємо і заохочуємо усіх Вас до посильної молитви за Батьківщину нашу Україну та її народ.


Просимо щоденно у цьому наміренні: за мир, спокій і врегулювання конфліктної ситуації без кровопролиття і насильства, служити Святі Божественні Літургії і Молебні. У всіх храмах Івано-Франківської архієпархії і Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ проводити передзвін церковними дзвонами, рівночасно у повірених Вам парафіях і спільнотах організовувати молитовні чування у вищеподаному наміренні.

«Ще молимось Господеві Богу нашому про Святу Мудрість для християнського єднання серед Церков Володимирового Хрещення та благаємо зглянутися на всі терпіння нашого багатостраждального українського народу і благословити нашу державу Україну та кожного з нас, просимо Господи вислухай і помилуй.»

Також в час конфліктної ситуації, яка склалася в Україні загинули люди. Звертаємося до Вас отці-парохи та адміністратори парафій Івано-Франківської архієпархії і Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ з проханнямв відслужити Панахиди за душі вбитих людей в час суспільного неспокою.

Саме в таких спосіб ми долучимося до молитви нашої Церкви за Батьківщину нашу Україну і молитовно підтримуємо український народ, ЗАКЛИКАЮЧИ УСІХ ДО ПОРОЗУМІННЯ.

З Благословенням,

+ Володимир Війтишин
Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ.

+ Василій Івасюк
Адміністратор Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *