Рецепт подружнього щастя

Любов складається із різноманітних компонентів, а в подружжі кожна пара додає до цього ще й свої, унікальні й неповторні. Сімейне щастя – це не якась страва, котра необхідна на кожному столі.

Насправді, існує чимало різноманітних страв, готуючи котрих, можна поговорити про сімейне щастя. То ж давайте поговоримо про легкий вітамінний салат подружнього щастя.

Звичайно, розпочнемо із відомого всім інгредієнта – любові – з того, з чого і зароджується кожна сім’я.

Традиційно любов символізує червоний колір, а в цьому салаті помідор черрі символізує відданість сім’ї, адже любов – це невід’ємна частина відданості.

Інший інгредієнт сімейного щастя – вияв подяки, вдячності. То ж нам потрібно до цього салату додати будь-яке листя: салат, латук чи інше. Вияв вдячності необхідний для кожного члена сім’ї, щоби він міг відчути себе цінним, дорогим, рідним. Щоби кожен знав, що в сім’ї його чекають та цінують. Вдячність – це готовність пройти перешкоди, втрати чи випробування разом із своєї сім’єю. Навіть, коли будемо відчувати невпевненість, сумніви, здійснювати помилки та промахи, ми знатимемо, що в сім’ї нас завжди приймуть.

Інша складова сімейного щастя – позитивне спілкування. Напевно, м’який, ніжний сир «Фета» може символізувати цю здатність до спілкування. Позитивне спілкування живить шлюб та відносини. Чим більше часу ми будемо проводити у спілкуванні, тим меншою стає вірогідність, що наші відносини будуть холонути, тим більше ми вкладаємо в майбутнє наших здорових відносин.

Коли в людей є бажання, вони завжди віднайдуть можливості проводити час разом. Неважливо, скільки років прожили разом, зумійте віднайти час на побачення та спілкування, щоби виявити любов один до одного. Час в нашому салаті символізує жовтий перець.

Щоби приготувати салат, нам потрібно витратити 10 хвилин. Проте, якщо ми розкладемо на столі всі інгредієнти та будемо дивитися на них, то, відповідно, салат не отримаємо. Так само і для шлюбу, щоби він був щасливим, потрібно витрачати час на його зміцнення.

Ще одна необхідна складова сімейного щастя – турбота про духовне здоров’я. Неможливо ігнорувати цієї духовною складовою відношень не тільки між подружжям, але і між батьками та дітьми. Духовне здоров’я – це оливкова олія – щедро змащує, зв’язує в купу всі інші інгредієнти. Це те, що закладено в наших серцях, ті цінності, котрі ми повинні передати майбутнім поколінням.

Отже, рецепт сімейного щастя:

Відданість сім’ї.

Вияв вдячності.

Позитивне спілкування.

Час, проведений разом.

Турбота про духовне здоров’я.

І завжди говоріть слова любові. І ходіть на побачення, незалежно від того, як довго ви у шлюбі.

Фото: pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *