Що не слід говорити про себе у Facebook.

fa11bookВаша особиста інформація надзвичайно цінна для Facebook. Чим більше сайт знає про Вас, тим більше компанії заплатять грошей рекламодавцям, в чию цільову авдиторію ви попали. Яких же подробиць про вас не повинно бути на Facebook, щоб потім не шкодувати про наслідки. Розглянемо кілька фактів відносно своєї особи, яких не повинно бути у вашому профілі та соціальних мережах. Самі по собі ці факти не шкідливі, але всі разом можуть допомогти аферистам та шахраям, які шукають у соціальних мережах легкої наживи.

Домашній адрес

Людина, яка захоче вас ограбити скористається із цієї інформації. Якщо ви все ж таки вписали свою адресу в Facebook, то варто відредагувати свій профіль і видалити свою адресу.

Ще одне місце, де може появитись ваш домашній адрес, це подія, яку ви створюєте. Наприклад, якщо ви публікуєте відомості про вечірку, то Facebook може автоматично добавити на сторінку ваш особистий адрес, щоб люди знали куди їм іти. Якщо в налаштуваннях події ви присвоїли статус “Публічне”, то будь-яка людина зможе побачити, де ви живете. Або припустимо ваші друзі захочуть запросити своїх Друзів, таким чином коло проінформованих осіб збільшиться.

Якщо таке станеться, то краще інформацію про подію видалити. Нехай краще запитують про подію в особистій переписці. А щоб переконатись, що інцидент не повториться, то перевірте свою хроніку та старі події, в котрих міг залишитися ваш адрес.

Будь-що про роботу

Постарайтесь не публікувати на Facebook інформацію, яка може вказати де ви працюєте. Коли хтось із ваших колег по роботі захоче вас знайти y Facebook, то він може знайти щось таке, що йому не сподобається. Так само хакер, який захоче проникнути у систему вашої компанії спочатку збере всю доступну інформацію у мережі про співробітників. Видаліть всю інформацію про роботу і будьте досить вибагливі у відношенні колег, яких ви додаєте в друзі в Facebook. Задумайтесь, коли настане час міняти роботу, то чи захочете ви спілкуватися із більшістю з них. А якщо захочете, то старайтеся не публікувати нічого поганого про ваше попереднє місце праці.

Статус про Стосунки

Писати   про родинні стосунки в Facebook – це значить лишній раз привертати увагу. Кількість лайків, які може зібрати зміна статусу “одружений” на “неодружений” може вас уразити.

Фінансова інформація

Facebook безкоштовний, але іноді він просить ввести номер кредитної карти. Це допоможе вам у подальшому придбати відкритки чи інші продукти, які доступні на сайті. Звичайно, що це досить зручно!

Але найлегший спосіб злити зловмиснику інформацію про ваші кредитки – це забути вийти із свого профілю, працюючи за робочим чи будь-якім публічнім комп’ютері. Постороння особа, іноді друг чи родич, можуть потратити ваші гроші ще до того, як ви заблокуєте свій рахунок. Звичайно, ви не хотіли б, що це трапилось із вами? А чи існує гарантія, що Facebook не зламають? Найкраще для кожного із нас, щоб дані про наші рахунки якнайрідше попадали в онлайн.

Номер Телефону

А це вже не так просто, тому що деякі дійсно корисні функції Facebook, особливо ті що стосуються безпеки, вимагають якраз номер телефону. Крім того, якщо ви використовуєте додаток Facebook на своєму смартфоні чи телефоні, то Facebook і так знає номер вашого телефону. З іншої сторони багато людей вказують свій телефонний номер у профілі, і тоді навіть ті, кому нам хочеться дати наш телефонний номер може його дізнатися.

Якщо ж ви все ж таки внесли у профіль свою особисту інформацію чи номер телефону, то у випадаючому меню виберіть тих, хто буде бачити цю інформацію – “Тільки Я”. Потім збережіть зміни.

Ну, і звичайно, не слід опубліковувати такий пост: “Я загубив свій телефон, ось мій новий телефонний номер: ХХХ-ХХХ-ХХХХ”. Люди, яким терміново буде потрібен ваш телефон, можуть написати вам особисте повідомлення.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *