Я втратила невинність у 16 років…

div4unaЯ втратила невинність у віці неповних 16 років. Зі своїм хлопцем, із яким я була на той час 1,5 року, але говорити про секс ми почали набагато раніше. Спершу я ставилася до цих розмов жартома, але з часом помітила, що він насправді дуже серйозно говорить про те, щоб почати співжити.

Я не хотіла цього, знала, що ми занадто молоді, не хотіла навіть думати, що сказали би мої батьки, якщо би про це дізналися. Деякий час я опиралася, грала комедію, уникала зустрічей удома, коли нікого не було. Я казала, що якщо ми почнемо зараз, то скоро йому набридне, і насправді цього боялася. Він спочатку запевняв красивими словами, що цього ніколи не станеться, тому що він дуже сильно мене любить.

Коли він побачив, що це не працює, то почав мені докоряти, що якби я його любила, то зробила би це для нього. Ну я і зробила. На початку я погано від цього почувалася, боялася подальших зустрічей, але з часом побачила, що все добре, тепер ми стали ще ближчими, і йому вже не потрібно було мене умовляти. І хоча з дитинства я завжди була близька до Бога, бо так мене виховали батьки, та в той час я не хотіла впускати Його у своє життя.

Я готувалося до миропомазання, тому регулярно ходила на сповідь, але ніколи не розповідала про свою нечистоту, бо вважала, ніби жодного священика не стосується, що саме я роблю, адже я нікого не скривдила. Принаймні, так мені здавалося. Згодом мій хлопець уже хотів зустрічатися тільки з однією метою. Коли я пропонувала прогулятися, кудись піти, він постійно відмовлявся. Але щойно він дізнавався, що у мене вдома нікого немає, — кидав усе і приїжджав. Робив те, що мав зробити, і йшов собі.

Він сміявся, що зустрічається зі мною тільки для сексу, а потім одразу йде. Я теж із цього сміялася, бо була настільки від нього залежною, що хоч іноді мені було прикро від такого ставлення до мене, та я одразу собі пояснювала, що він любить мене і є зі мною не тільки з однієї причини. Більш того, він не хотів оберігатися. У нього завжди були з собою презервативи, тому що я наполягала, але він постійно з притаманною йому чарівністю переконував мене, щоби ми їх не використовували, бо він знає, що робить, і немає чого боятися. Ми співжили протягом сім місяців, майже завжди без захисту. Я не можу передати, наскільки я вдячна Богу, що тоді не завагітніла.

Згодом я стала просто іграшкою для задоволення його потреб: жодних щирих розмов, ніжності, прогулянок, фільмів разом або будь-чого. Зрештою, він пішов від мене, як я і передбачала. Він мені цього не казав, але я розумію, що просто йому набридла. Він може мати «кращу» дівчину, яка не буде йому опиратися. Відверто кажучи, я довго не плакала після того, як ми розійшлися. У мене дуже швидко відкрилися очі на те, чим я для нього була, і що, врешті-решт, я заслуговую кращого. Але часу вже не повернеш.

Поступово я ставала дедалі ближчою до Бога. Почала з власної волі ходити до церкви, молитися, читати Біблію. Мені здавалося, що кращих відносин із Господом уже бути не може. Я ходила до сповіді щомісяця… але й надалі не розповідала про свою нечистоту. Іноді запитувала себе, чи повинна це робити, чи, може, вийшов «термін давності». Поки не побачила відео про сповідь, яка є недійсною, якщо затаїти якийсь гріх.

Ніби всі це знають, — але я тільки тоді усвідомила, що три роки приймаю Святе Причастя недостойно, попри свої найщиріші наміри! Я якнайшвидше пішла до конфесіоналу, і лиш тоді розповіла про весь бруд мого молодого життя. Я досі не можу змиритися з тим, що втратила щось, чого вже ніколи не зможу повернути, і що не зможу подарувати чистоту коханню всього мого життя, бо її забрав у мене хтось інший.

Я постійно вчуся того, що невинність — це стан не тільки фізичний, а й духовний, і колись я зустріну когось, хто цю чистоту в мені відбудує. Також я знаю, що мій випадок не єдиний, і що хлопці часто хочуть такого «доказу любові». Дівчино, якщо ти вже або коли-небудь будеш у такій ситуації, — не дозволяй обдурити себе комусь, хто ставиться до тебе як до іграшки, яка скоро набридне! Якщо він насправді тебе любить, то ніколи не буде тебе примушувати. Поважай себе і своє тіло та не дозволяй, щоби хтось так жорстоко забрав у тебе те, що так прекрасно в тобі.

Анонімне свідчення, Deon
CREDO

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *