Ієромонах Григорій Яремчук, ЧСВВ у своєму родинному селі відслужив першу Святу Літургію

Grigiriu_OSBM_1В нашій Церкві сьогоднішня недільна Літургія була по-особливому урочистою, оскільки її вперше в своєму родинному селі служив ієромонах Григорій (Назар Яремчук), ЧСВВ.

З отцем Григорієм співслужили: ієромонах Миколай Козіцький, ЧСВВ – протоігумен провінції Покрова Пречистої Діви Марії в Польщі; отець Іван Майкович, ЧСВВ – із Крехівського монастиря; отець Микола Гаврилюк – адміністратор Церкви Святого Миколая; о. Микола Костик – адміністратор Церкви Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії в селі Пнів та отець Андрій Григораш.

Із словами проповіді до присутніх звернувся ієромонах Миколай Козіцький, ЧСВВ. У своїй проповіді проповідник зосередив нашу увагу на важливості розпізнанні Божого дару, яким є покликання, а також на необхідності дати відповідь на цей Божий поклик та вміти поцінувати той дар, який дає нам Господь. Після завершення Літургії із словами привітання до ієромонаха Григорія, ЧСВВ звернулися присутні отці, парафіяни та мама. На завершення отець Григорій уділив присутнім своє благословення.

Вимолюємо в Господа потрібних ласк для ще одного працівника на Христовій ниві із нашого села Гвізд.